TVN24 | Poznań

Uderzył w twarz pasażera i wysiadł z tramwaju. Szuka go policja

TVN24 | Poznań

Autor:
FC/
tam
Źródło:
TVN24 Poznań
Poznań: Uderzył w twarz pasażera i wysiadł z tramwaju. Szuka go policja
Poznań: Uderzył w twarz pasażera i wysiadł z tramwaju. Szuka go policjaKMP Poznań
wideo 2/5
KMP PoznańPoznań: Uderzył w twarz pasażera i wysiadł z tramwaju. Szuka go policja

Poznańska policja publikuje wizerunek mężczyzny, który zaatakował pasażera tramwaju linii 3. - Dwukrotnie uderzył go w twarz, a następnie wyszedł z tramwaju na najbliższym przystanku - informują funkcjonariusze.

Do zdarzenia doszło 28 września ubiegłego roku około godz. 20.00 w tramwaju linii numer 3 w trakcie przejazdu pomiędzy przystankami Centrum Handlowe M1 a Polanka. 

- Nieznany mężczyzna podszedł do zgłaszającego i dwukrotnie uderzył go w twarz, a następnie wyszedł z tramwaju na najbliższym przystanku. Policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu, które zarejestrowało wizerunek mężczyzny - informuje Marta Mróz z poznańskiej policji.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Znak szczególny: bandaż na prawej dłoni

Od zdarzenia minęły niemal cztery miesiące, a policji do tej pory nie udało się zatrzymać podejrzewanego o atak na pasażera. Dlatego teraz policjanci z Komisariatu Policji Poznań-Nowe Miasto zdecydowali się opublikować wizerunek mężczyzny zarejestrowany przez kamery monitoringu.

- Podejrzewany miał zabandażowaną prawą dłoń, a w chwili wejścia do tramwaju palił papierosa - relacjonuje Mróz.

Wszyscy, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć lub posiadają istotne informacje, mogące przyczynić się do ustalenia jej tożsamości proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Poznań-Nowe Miasto pod całodobowym numerem telefonu 47 77 123 11 lub 47 77 123 12.

Autor:FC/ tam

Źródło: TVN24 Poznań

Źródło zdjęcia głównego: KMP Poznań

Pozostałe wiadomości