Policja szuka mężczyzny ze zdjęcia. Może coś wiedzieć o kradzieży maserati w Poznaniu

Poznań

Policja szuka tego mężczyzny KMP Poznań
wideo 2/3

Zaparkował na niestrzeżonym parkingu przy jednej z galerii handlowych w Poznaniu. Gdy wrócił auta już nie było. Policja publikuje wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z kradzieżą maserati.

Poznańscy policjanci wyjaśniają okoliczności kradzieży Maserati Quattroporte w wartości 350 tysięcy złotych. Auto zniknęło z niestrzeżonego parkingu w centrum handlowym w Poznaniu.

Do zdarzenia doszło 9 maja tego roku.

Do tej pory nie udało się ustalić, kto odpowiada za tę kradzież, dlatego funkcjonariusze zdecydowali się opublikować wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tą sprawą.

- Osoby, które rozpoznają osobę ze zdjęć lub były świadkami tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Nowego Miasta pod numerami telefonów 61 84 123 11, 61 84 123 12 lub 112 czynnymi całą dobę. Zapewniamy anonimowość - informuje Piotr Garstka z wielkopolskiej policji.

Policja publikuje wizerunek mężczyzny KMP Poznań

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem, pokazać go w niekonwencjonalny sposób - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Autor: aa / Źródło: TVN24 Poznań

Źródło zdjęcia głównego: KMP Poznań