TVN24 | Poznań

36-latek pobity w Poznaniu, w ciężkim stanie leży w szpitalu. Policja szuka sprawcy, publikuje zdjęcia

TVN24 | Poznań

Autor:
aa
Źródło:
TVN24
Poznań. Pobicie na skrzyżowaniu Alei Niepodległości z ulicą Świętej Barbary
Poznań. Pobicie na skrzyżowaniu Alei Niepodległości z ulicą Świętej BarbaryKMP Poznań
wideo 2/7
KMP PoznańPoznań. Pobicie na skrzyżowaniu Alei Niepodległości z ulicą Świętej Barbary

Zdjęcia mężczyzny podejrzewanego o pobicie 36-latka w Poznaniu publikuje policja za zgodą prokuratury. Jest krępej budowy ciała, a w dniu zdarzenia ubrany był w jasną bluzę z kapturem, dżinsy, sportowe buty, czapkę z daszkiem, a przez ramię miał przewieszoną męską saszetkę – opisuje Marta Mróz z poznańskiej policji.

Poznańscy policjanci wyjaśniają okoliczności brutalnego pobicia. Chodzi o zdarzenie z niedzieli 16 stycznia. Jak relacjonuje młodsza aspirant Marta Mróz, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu, do pobicia doszło około godz. 4.30 na skrzyżowaniu Alei Niepodległości z ulicą Świętej Barbary w Poznaniu. - Na ulicy do pokrzywdzonego podszedł mężczyzna. Po krótkiej rozmowie napastnik uderzył 36-latka kilka razy w okolice twarzy, po czym ten upadł na jezdnię, a sprawca uciekł – opowiada policjantka.

Według ustaleń śledczych obaj mężczyźni przebywali wcześniej w tym samym klubie muzycznym przy Alei Niepodległości w Poznaniu.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO>>>

Policja opublikowała wizerunek podejrzanego oraz osób, które mogą go znaćKMP Poznań

Policja publikuje wizerunki kilku osób

Pokrzywdzony mężczyzna wciąż przebywa w szpitalu. Jego stan jest określany jako ciężki.

Do sprawy zabezpieczono nagrania z kilku kamer monitoringu. Prokurator podjął decyzję o publikacji wizerunków osób, które mogą mieć informacje na temat tego feralnego wieczoru i znać potencjalnego sprawcę. - Podejrzewany jest krępej budowy ciała, a w dniu zdarzenia ubrany był w jasną bluzę z kapturem, dżinsy, sportowe buty, czapkę z daszkiem, a przez ramię miał przewieszoną męską saszetkę – opisuje Mróz.

Wszystkich świadków oraz każdego, kto rozpoznaje osoby ze zdjęć, albo posiada istotne informacje na temat tego zdarzenia prosimy o kontakt. Można dzwonić pod całodobowe numery dyżurnego komisariatu: 47 77 124 11/12.

Na zdjęciach widać też osoby, które mogą znać podejrzewanego o pobicie mężczyznęKMP Poznań

Autor:aa

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: KMP Poznań

Pozostałe wiadomości