TVN24 | Poznań

Nie żyje 2,5-letnie dziecko, które wypadło przez okno

TVN24 | Poznań

Autor:
aa/
tam
Źródło:
TVN24, PAP
Poznań. Policja o dziecku, które wypadło przez okno na trzecim piętrze
Poznań. Policja o dziecku, które wypadło przez okno na trzecim piętrzePolicja
wideo 2/2
PolicjaPoznań. Policja o dziecku, które wypadło przez okno na trzecim piętrze

Rano w Poznaniu, z okna jednego z budynków na trzecim piętrze, wypadło dziecko. Na miejscu pojawiły się służby. Chłopiec trafił do szpitala, niestety nie udało się go uratować. Okoliczności zdarzenia będzie wyjaśniać - pod nadzorem prokuratora - policja.

W piątek, tuż przed godziną 8, służby otrzymały wezwanie do jednego z mieszkań na ulicy Gwarnej w Poznaniu. Jak poinformował oficer prasowy Komendy Miejskiej PSP w Poznaniu st. kpt. Michał Kucierski, zgłoszenie dotyczyło 2,5-letniego dziecka, które wypadło przez okno jednego z budynków.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO>>>

Dziecko nie żyje. Wypadek bada policja

Z informacji przekazanych przez Kucierskiego wynika, że tuż po wypadku chłopiec trafił do szpitala.

Po godzinie 10 Maciej Święcichowski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu przekazał, że dziecka nie udało się uratować. Reanimacja trwała 30 minut. - Dziecko było w stanie krytycznym, gdy do nas trafiło. Miało bardzo duży uraz głowy - powiedziała rzeczniczka prasowa Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu Urszula Łaszyńska.

Okoliczności zdarzenia - pod nadzorem prokuratora - bada policja. Na razie - jak przekazują śledczy - wiele wskazuje na to, że doszło do nieszczęśliwego wypadku. Jak podaje policja, rodzice dziecka, w momencie wypadku, byli trzeźwi.

Autor:aa/ tam

Źródło: TVN24, PAP

Źródło zdjęcia głównego: Łukasz Wójcik/TVN24

Pozostałe wiadomości