TVN24 | Poznań

Ze sklepu skradziono alkohol, ucierpiał pracownik. Szukają dwóch młodych osób

TVN24 | Poznań

Autor:
aa/gp
Źródło:
TVN24
Poznań. Kradzież w sklepie na ul. KościelnejKMP Poznań
wideo 2/4
KMP PoznańPoznań. Kradzież w sklepie na ul. Kościelnej

Policjanci z Poznania opublikowali wizerunki dwóch osób podejrzewanych o kradzież alkoholu ze sklepu. Ucierpiał pracownik, który został uderzony butelką w głowę.

Poznańscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło 26 kwietnia w sklepie przy ulicy Kościelnej. - Postępowanie dotyczy kradzieży alkoholu oraz uszkodzenia ciała mężczyzny, poprzez uderzenie go butelką w głowę – informuje Marta Mróz, rzeczniczka poznańskiej policji.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO>>>

Policja poszukuje tych osóbKMP Poznań

Jak relacjonuje Mróz, sytuacja wyglądała tak, że młodzi ludzie zabrali ze sklepowej półki butelkę alkoholu o wartości kilkudziesięciu złotych. Gdy wybiegali z lokalu, pracownik sklepu próbował im przeszkodzić i to wtedy został uderzony w głowę. - Na szczęście poszkodowany odniósł lekkie obrażenia – dodaje rzeczniczka.

Jest nagranie

Wiadomo, że w placówce, w której doszło do kradzieży, znajdowała się kamera. Funkcjonariusze zabezpieczyli monitoring. Do tej pory nie udało się ustalić tożsamości dwóch osób, które widać na nagraniu, dlatego policja zdecydowała się opublikować wizerunek tych osób. - To kobieta i mężczyzna, którzy mogą mieć związek z tym zdarzeniem – dodaje Mróz.

Wszystkich, którzy rozpoznają osoby na zdjęciach lub były świadkami tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań-Jeżyce pod numerem telefonu 47 77 122 11/12, 112 lub mailowo dyzurny.poznan-jezyce@po.policja.gov.pl. 

Autor:aa/gp

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: KMP Poznań