TVN24 | Poznań

Zniknęło 48 krzewów. Kradzież nagrały kamery monitoringu

TVN24 | Poznań

Autor:
FC/gp
Źródło:
TVN 24 Poznań
Piła. Policja poszukuje złodzieja krzewów
Piła. Policja poszukuje złodzieja krzewówKPP Piła
wideo 2/6
KPP PiłaPiła. Policja poszukuje mężczyzny z nagrania

Pilska policja poszukuje mężczyzny, którego podejrzewa o kradzież 48 krzewów z osiedla w Pile. - Łączna wartość strat oszacowana została na blisko 1000 złotych. - Zabezpieczyliśmy monitoring, na którym widać kradzież - informuje Wojciech Zeszot z pilskiej policji.

Do zdarzeń dochodziło między 12 a 15 listopada 2021 roku. Łupem złodzieja padło 48 sztuk krzewów ozdobnych rosnących na terenie osiedla przy ulicy Niemcewicza w Pile.

- Łączna wartość strat oszacowana została na blisko 1000 złotych - podaje Wojciech Zeszot, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pile.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Rozpoznajesz go?

W sprawie zabezpieczono monitoring, na którym widać, jak mężczyzna dokonuje kradzieży. Nagranie opublikowała teraz pilska policja. Widać na nim jak mężczyzna podchodzi do pasa zieleni i wyrywa dwa krzewy, które pakuje do toreb, po czym z nimi odchodzi.

- Wszystkie osoby, które rozpoznają wizerunek mężczyzny proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym pilskiej jednostki pod numerem telefonu 47 77 415 60 lub 47 77 414 44 - apeluje Zeszot.

Autor:FC/gp

Źródło: TVN 24 Poznań

Źródło zdjęcia głównego: KPP Piła

Pozostałe wiadomości