Zatankowali i odjechali bez płacenia. Policja pokazuje nagranie

Poznań

Nie zapłacili za paliwo KPP Ostrów Wielkopolski
wideo 2/16

Przyjechali na stację paliw w Antoninie (woj. wielkopolskie), zatankowali i odjechali. Tyle, że bez płacenia. Pracownicy podliczyli "klientów", a policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego opublikowali ich wizerunek.

Do kradzieży na stacji paliw doszło 21 sierpnia tuż przed godziną 19.

Do tej pory policjantom z Ostrowa Wielkopolskiego nie udało się ująć sprawców, dlatego zdecydowali się opublikować ich wizerunek.

Na nagraniu z monitoringu widać poszukiwane osoby. Jeden z mężczyzn wlewa paliwo do kanistrów, drugi "spaceruje" w pobliżu auta. Chwilę później chowają "zdobycz" do bagażnika srebrnego forda.

Jak podaje policja, mężczyźni zatankowali paliwo za ponad tysiąc złotych, ale nie zapłacili. Funkcjonariusze ustalili, że tablice rejestracyjne auta, którym się poruszali mężczyźni są kradzione.

- Osoby, które rozpoznają mężczyzn proszone są o kontakt z ostrowską policją - mówi

Za kradzież grozi nawet pięć lat więzienia.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Telefon 62 73 77 270 lub 62 73 77271, 62 73 77 272, lub całodobowy numer 62 73 77 211. Policja w Ostrowie Wielkopolskim

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Autor: aa / Źródło: TVN24 Poznań

Źródło zdjęcia głównego: KPP Ostrów Wielkopolski