Poznań

Okradziono wokalistę Myslovitz

Poznań

tvn24Kowalonek został okradziony

Michał Kowalonek wokalista zespołów Myslovitz i Snowman został okradziony ze sprzętu muzycznego. - To mój drugi raz! Podobno samolot nigdy ten sam budynek nie uderzy! - pisze muzyk na swoim profilu na facebooku.

Sprzęt skradziono Kowalonkowi z samochodu w nocy z niedzieli na poniedziałek w podpoznańskim Puszczykowie. Znajdował się on w dwóch skrzynkach przystosowanych do transportu instrumentów muzycznych.

- Otrzymaliśmy w godzinach nocnych zgłoszenie w tej sprawie. Typujemy osoby, które mogły tego dokonać. Mamy pewien trop, za którym zamierzamy dalej podążać. Wytypowany jest pewien samochód, który kręcił się wtedy po okolicy, będziemy sprawdzać czy mógł on mieć związek ze sprawą - powiedział tvn24.pl st. sierż. Michał Wesołowski z Komisariatu Policji w Puszczykowie.

Internauci nagłaśniają

Wokalista opublikował listę sprzętu na Facebooku. Internauci przekazują dalej informacje o kradzieży, zwracając uwagę na to by przeszukiwać portale aukcyjne. Listę opublikowało na swoich tablicach już ponad 200 osób.

Lista skradzionego sprzętu:

1. Gitara elektryczna G&L Classic Bluesboy 2004 serial number: CLF24505, plus case plastikowy czarny G&L znaki szczególne - znaczne obtarcia i obicia przy główce, zarysowania na tylnej części pudła, rysa przy pokrętłach, brak plastikowej nakładki, niebieski pasek, grube struny 2. Stroik KORG plus zasilacz 3. Ibanez Tube Screamer 4. Rever Electro Harmonix z zasialaczem 5. ELECTRONICS PORK LOIN z zasilaczem 6. Echo baby z zasialaczem 7. komplet kabli 8. listwa srebrna 9. Czarny Case Paco Cases - produkcja puszczykowo znak szczególny - wgniecienie dolnej częćci po środku casu !

Autor: FC

Źródło zdjęcia głównego: tvn24