Poznań

"Od Playmate do prezes klubu". Hiszpanie o sterniczce Warty

Poznań

elmundo.esHiszpański portal napisał o prezes Warty Poznań

- Kibice cieszą się, że przyszła do klubu i żartują, że w ten sposób Warta może przyciągnąć nawet takie gwiazdy jak Cristiano Ronaldo - pisze elmundo.es o Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej. Portal związany z drugim co do wielkości dziennikiem w Hiszpanii zamieścił artykuł o prezes Warty Poznań.

- Na konferencjach prasowych pierwszoligowego klubu nigdy nie było tak tłoczno. Od kiedy Izabella Łukomska-Pyżalska została prezesem Warty Poznań, zainteresowanie klubem gwałtownie wzrosło - pisze hiszpański portal elmundo.es.

"Odmieniła klub"

W dalszej części tekstu zwraca uwagę na sytuację finansową klubu z Drogi Dębińskiej, która - dzięki pojawieniu się nowej prezes - zmieniła się o 180 stopni. Ale opisuje także problemy:

- Była modelka musiała walczyć z uprzedzeniami i podtekstami już od pierwszego dnia - czytamy w publikacji.

"El Mundo" to hiszpański dziennik wydawany od 1989 roku w Madrycie. Obecnie jego nakład przekracza 300 tysięcy egzemplarzy.

Portal elmundo.es w miesiącu odwiedzają średnio 24 miliony unikalnych użytkowników.

O Warcie nawet w Tajwanie

Jak podkreśla rzecznik Warty Poznań, Hubert Niedzielski, od momentu przejęcia klubu przez Izabellę Łukomską-Pyżalską, klubem zaczeły interesować się media na całym świecie.

- Jeśli mielibyśmy policzyć wszystkie publikacje to wysiadłby nam kalkulator. O Warcie pisano w takich tytułach jak "La Gazetta Dello Sport", "Daily Mail", "The Irish Sun", "Playboy Brasil" czy "France Football". Pani prezes pojawiła się także w zagranicznych telewizjach, między innymi w ARD czy Rossija 2. Publikacje pojawiały się nawet w takich krajach jak Tajwan, Indie, Wietnam czy Australia - wymienia jednym tchem Niedzielski.

Zanim została panią prezes, błyszczała na okładkach magazynów playboy.pl, ckm.pl

Autor: fc/roody / Źródło: TVN 24 Poznań

Źródło zdjęcia głównego: elmundo.es

Pozostałe wiadomości