TVN24 | Poznań

Pijany kierowca wjechał w witrynę salonu kosmetycznego

TVN24 | Poznań

Autor:
aa/gp
Źródło:
PAP, tvn24.pl
Nowa Sól. Pijany kierowca wjechał w witrynę salonu (materiał z 2.08.2022)
Nowa Sól. Pijany kierowca wjechał w witrynę salonu (materiał z 2.08.2022)Lubuska policja
wideo 2/4
Lubuska policja Nowa Sól. Pijany kierowca wjechał w witrynę salonu

Wsiadł do auta, będąc pod wpływem alkoholu. Stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w witrynę salonu kosmetycznego w Nowej Soli. 25-letni kierowca nie uniknie konsekwencji. Grożą mu nawet dwa lata więzienia. 

Nowosolscy policjanci interweniowali w sprawie kierowcy opla na ul. Waryńskiego, który wjechał w witrynę salonu kosmetycznego. Kierowca oraz pasażer porzucili uszkodzone auto i uciekli. Dzięki pomocy świadków udało się jednak szybko zatrzymać obu mężczyzn.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO>>>

Kierowca i pasażer uciekli z miejsca zdarzeniaLubuska policja

Badanie wykazało 1,3 promila alkoholu

Kierujący oplem 25-latek był nietrzeźwy. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna miał 1,3 promila alkoholu w organizmie. 25-latek usłyszał zarzut i przyznał się do winy. Grozi mu wysoka grzywna oraz do dwóch lat więzienia.

- Na szczęście tym razem nikt nie ucierpiał, jednak to kolejna przestroga dla wsiadających za kierownicę po wypiciu alkoholu. Nietrzeźwy kierowca na drodze to zagrożenie dla życia i zdrowia wszystkich uczestników ruchu drogowego. Apelujemy o rozsądek - powiedział Maludy.

Autem kierował 25-letni mężczyznaLubuska policja

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Autor:aa/gp

Źródło: PAP, tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Lubuska policja

Pozostałe wiadomości