"Koko koko, profesorze przymknij oko…"

Poznań

Youtube | EcoosystemTVStudenci przebrali się dla profesora w Poznaniu

Na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu atmosfera Euro 2012 udzieliła się nie tylko studentom. Jej sile uległ również profesor. A wszystko to w dzień ostatniego egzaminu.

Na swój ostatni egzamin studenci Wydziału Zarządzania przyszli bardzo dobrze przygotowani... do wykonania stadionowej oprawy. Swojego profesora przywitali dopingiem godnym kibica reprezentacji: trąbieniem, oklaskami i biało-czerwonymi flagami. Zaczęli skandować "Ostatni! Ostatni!".

"Ludzie, to jest egzamin!"

- Ludzie, to jest egzamin, poważna sprawa! – zwrócił się do nich z uśmiechem prof. Szymon Cyfert. - Gdybyście tyle trudu włożyli w przygotowanie... - zaczął.

Przerwał mu hałas z sali. Po chwili jedna ze studentek założyła mu biało-czerwony szalik i wręczyła flagę, a pozostali zaczęli śpiewać piosenkę - przeróbkę przeboju. "Koko, koko, profesorze przymknij oko" - rozległo się w sali. Wyświetlili też prezentację ze swoimi zdjęciami. W górę poszybowały baloniki.

Zobacz, jaką oprawę przygotowali studenci:

Zorganizowali się przez internet

Wiktor, student zarządzania w rozmowie z TVN24 zdradza kulisy przygotowań:

- Był to wykład kierunkowy z przedmiotu zarządzanie procesami. Trzy dni przed nim powstało wydarzenie na Facebooku, ludzie dzielili się swoimi pomysłami – mówi. - Akcję udało się zorganizować bardzo szybko. Połączyliśmy to z mistrzostwami Euro 2012 i słynną piosenką "Koko, Euro spoko" – dodaje.

Autor: aw/mz / Źródło: TVN24 Poznań

Źródło zdjęcia głównego: Youtube | EcoosystemTV