Poznań

Napadli ją, gdy otwierała kantor. Wśród złodziei był on

Poznań

Napad na kantor w Kargowej
Google EarthPolicja szuka tego mężczyzny

Przyszli, gdy otwierała kantor. Wepchnęli ją do środka i związali. Potem zabrali pieniądze. Lubuska policja szuka sprawców napadu na kantor w Kargowej. Właśnie opublikowała portret pamięciowy jednego z nich.

Lubuska policja opublikowała portret pamięciowy jednego z trzech mężczyzn, którzy w lutym mieli napaść na kantor w Kargowej.

- Do zdarzenia doszło 23 lutego około godz. 9. Wtedy trzech częściowo zamaskowanych mężczyzn pojawiło się w kantorze - mówi Małgorzata Stanisławska z zielonogórskiej policji.

Sprawcy mieli wepchnąć ekspedientkę do kantoru i związać, a potem zabrać gotówkę w różnych walutach. Na szczęście kobieta nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Ile pieniędzy zniknęło? Tak szczegółowych informacji policja nie przekazuje.

Znasz go?

- Portret powstał na podstawie informacji uzyskanych od świadków. Widać na nim mężczyznę w wieku około 30 lat. Ma on śniadą cerę i mierzy około 180 centymetrów. Niewykluczone, że sprawcy to obcokrajowcy - mówi Stanisławska.

Policja apeluje, by każdy, kto ma informacje dotyczące sprawców, zgłosił się do komisariatu.

Wcześniej w pobliżu Kargowej nie dochodziło do podobnych zdarzeń.

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Autor: aa / Źródło: TVN24 Poznań

Źródło zdjęcia głównego: Lubuska policja

Pozostałe wiadomości