TVN24 | Poznań

Wypadek w Kaliszu. Doszło do potrącenia kobiety i dwójki dzieci

TVN24 | Poznań

Autor:
pp/dap
Źródło:
TVN24
Kapitan Tomasz Sobczak z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej o wypadku na ulicy Wrocławskiej w Kaliszu
TVN24Kapitan Tomasz Sobczak z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej o wypadku na ulicy Wrocławskiej w Kaliszu

W piątek po południu na ulicy Wrocławskiej w Kaliszu doszło do potrącenia kobiety z dwójką dzieci. Najcięższych obrażeń doznała 39-latka, jednak w chwili udzielania pomocy była przytomna - przekazał kapitan Tomasz Sobczak z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu.

Na miejsce zdarzenia wysłano cztery wozy straży pożarnej, karetki pogotowia oraz policję. - Doszło do potrącenia 39-letniej kobiety oraz dwójki dzieci, chłopców w wieku jedenastu i sześciu lat - poinformował kapitan Tomasz Sobczak z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Służby na miejscu wypadku w KaliszuTVN24

Jak przekazał, "jako pierwsza na miejscu pojawiła się jednostka OSP, która zabezpieczała pobliski festyn". - Zostali poinformowani przez pracowników firmy ochroniarskiej, którzy byli świadkami tego zdarzenia. Po przyjeździe jednostki OSP strażacy stwierdzili, że doszło do potrącenia trójki osób. Wszystkie osoby były przytomne, udzielono im pomocy oraz przeprowadzono badanie urazowe - powiedział kpt. Sobczak.

- W międzyczasie dojechały kolejne zastępy straży pożarnej z PSP w Kaliszu, jednostki OSP i zespoły ratownictwa medycznego - dodał. - Najcięższych obrażeń doznała 39-letnia kobieta, jednak w chwili udzielania pomocy była przytomna i kontaktowa - przekazał Tomasz Sobczak.

Autor:pp/dap

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości