TVN24 | Poznań

Chciała sobie skrócić drogę, utknęła na środku ulicy

TVN24 | Poznań

Autor:
FC/gp
Źródło:
TVN24 Poznań
Kalisz, Górnośląska: Kobieta utknęła na środku sześciopasmówki
Kalisz, Górnośląska: Kobieta utknęła na środku sześciopasmówkiKMP Kalisz
wideo 2/6
KMP KaliszKalisz, Górnośląska: Kobieta utknęła na środku sześciopasmówki

Prawdopodobnie spieszyła się na autobus i dlatego chciała skrócić sobie drogę. Postanowiła przejść w niedozwolonym miejscu, ale do pokonania miała aż sześć pasów. Utknęła na środku, na chodnik sprowadzili ją policjanci. I wręczyli mandat.

Postanowiła pokonać ulicę Górnośląską w Kaliszu na wysokości galerii handlowej. Do najbliższego przejścia dla pieszych miała zaledwie 60 metrów. Zamiast tego wybrała drogę na wprost, przechodząc przez jezdnię w niedozwolonym miejscu. Zachowanie nie dość, że niezgodne z przepisami, to skrajnie niebezpieczne - ulica ma w tym miejscu aż sześć pasów, po trzy w każdą stronę.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO

Uratowali ją z opresji

Pośpiech wynikał prawdopodobnie z tego, że chciała zdążyć na autobus stojący właśnie na przystanku. Kobieta utknęła jednak na samym środku drogi i stała między przejeżdżającymi autami. Jednym z nich okazał się radiowóz.

- Ta pani miała dużo szczęścia, ponieważ policjanci z ruchu drogowego pomogli jej bezpiecznie przedostać się na chodnik - informuje Anna Jaworska-Wojnicz z kaliskiej policji.

Na autobus na pewno nie zdążyła. Policjanci nie zamierzali sytuacji zakończyć na pouczeniu, kobieta została ukarana mandatem za przechodzenie w miejscu niedozwolonym.

Autor:FC/gp

Źródło: TVN24 Poznań

Źródło zdjęcia głównego: KMP Kalisz

Pozostałe wiadomości