"Zatankował, nie zapłacił i odjechał". Szukają go

Autor:
FC/gp
Źródło:
TVN24 Poznań
Jasin. Zatankował paliwo i odjechał. Policja szuka podejrzanego o kradzież
Jasin. Zatankował paliwo i odjechał. Policja szuka podejrzanego o kradzieżKMP Poznań
wideo 2/6
KMP PoznańJasin. Zatankował paliwo i odjechał. Policja szuka podejrzanego o kradzież

Na stacji benzynowej w Jasinie pod Poznaniem mężczyzna zatankował auto i odjechał. Po kilku tygodniach od zdarzenia policjanci ze Swarzędza publikują wizerunek podejrzewanego o kradzież i proszą o pomoc w jego identyfikacji.

Do zdarzenia doszło 30 października na stacji benzynowej przy ul. Poznańskiej w Jasinie. Sprawca ukradł paliwo o wartości kilkuset złotych.

- Podjechał pod dystrybutor czarnym mercedesem, zatankował paliwo i odjechał, nie płacąc za nie. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tą sprawą - informuje sierż. szt. Łukasz Paterski z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

Pokazują jego twarz

Sprawą zajmują się policjanci z Komisariatu Policji w Swarzędzu. Zdecydowali się oni opublikować zdjęcia z kamer monitoringu, na których widoczny jest podejrzany. - Osoby rozpoznające prezentowany wizerunek, prosimy o kontakt z policjantami - apeluje Paterski.

Wszyscy, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji w Swarzędzu pod numerem telefonu 47 77 148 22 lub 47 77 148 00.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:FC/gp

Źródło: TVN24 Poznań

Źródło zdjęcia głównego: KMP Poznań

Pozostałe wiadomości