Poznań

Jarzębina: jedyny koncert w strefie kibica. "Niech inni żałują"

Poznań

Koko Euro Spoko w Poznaniu
tvn24Zespół Jarzębina

Zespół Jarzębina, wykonawca utworu Koko Euro Spoko, stawia na wygraną Polaków w meczu z Rosjanami. We wtorek zespół, który wygrał konkurs na przebój reprezentacji Polski, wystąpił w poznańskiej strefie kibica.

- Nasi wygrają dzisiaj, a jaki będzie wynik, to w rękach Boga. Nasi strzelą jednego gola więcej niż Rosjanie - powiedziała kierowniczka zespołu Irena Krawiec. Jarzębina zagrała we wtorek w poznańskiej strefie kibica i był to ich pierwszy występ w miejscu oficjalnie związanym z Euro 2012. Zespół, mimo, że wygrał konkurs na oficjalny przebój reprezentacji Polski na Euro 2012, nie zapiewał podczas meczu otwarcia Polska-Grecja.

"Jest nam przykro" - Gdybyśby zapiewały, to nie byłoby remisu tylko wygralibymy 2:0. Jest nam przykro, mamy niesmak po tym, co się stało. Zastanawiamy się, co byłoby, gdyby wygrał inny zespół czy też tak by ich potraktowano - zastanawia się Beata Oleszek z zespołu Jarzębina. - Pewnie jakby wygrała piosenkarka, która ma 20 lat długie nogi i silikonowy biust, to byłaby inaczej odbierana, ale my naprawdę dajemy z siebie całe serce i niesiemy pozytywną energię - dodała Irena Krawiec.

Nie tylko Koko

Dla kibiców zaśpiewa też dziś Małgorzata Ostrowska, a po meczu Polska - Rosja na głównej scenie strefy wystąpi Oceana wykonawczyni utworu Endless Summer, oficjalnej piosenki Euro. We wtorek w Strefie Kibica w Poznaniu spodziewany jest komplet widzów. Podczas pierwszego meczu Polaków z Grecją Strefa została zamknięta ze względu na zbyt dużą liczbę chętnych.

Jarzębina zaśpiewała w strefie kibica
Jarzębina zaśpiewała w strefie kibicatvn24

Autor: mw/par/k / Źródło: PAP

Pozostałe wiadomości