Poznań

Informator o Euro dla każdego

Poznań

PAP | Paweł SupernakMiasto rozda informatory

244 tys. informatorów o Euro 2012 w Poznaniu trafi do domów mieszkańców stolicy Wielkopolski. Władze miasta chcą, by wszyscy byli dobrze poinformowani o zmianach, jakie zajdą w mieście z powodu organizacji mistrzostw w piłce nożnej.

Mapki okolic stadionu, informacje o zmianach w organizacji ruchu i harmonogram meczów. To niektóre z informacji, jakie znajdą się na szesnastu stronach oficjalnego informatora. Trafi on do mieszkańców głównie przez skrzynki pocztowe.

Urząd podpowie jak jeździć po mieście

- Dzięki informatorowi mieszkańcy miasta będą wiedzieli, jak będzie zorganizowana strefa kibica, jak do niej dojechać, jakie nastąpią zmiany w organizacji ruchu. Poznają też atrakcje, jakie czekają w czerwcu na nich i na naszych europejskich gości. Podajemy tam też wszelkie potrzebne telefony i źródła informacji - tłumaczy Joanna Janowicz Strzyżewska, rzeczniczka Euro w Poznaniu.

Grobelny podziękował za cierpliwość

- Jestem wdzięczny za cierpliwość, z jaką znosili Państwo te utrudnienia i wierzę, że zrealizowane z tak ogromnym wysiłkiem ludzkim i finansowym inwestycje będą nam służyć przez wiele lat – napisał Ryszard grobelny w liście do poznaniaków, jaki można przeczytać w oficjalnym informatorze.

Informacja dla każdego

Urząd miasta chce by wszyscy, nie tylko fani piłki nożnej, mogli zapoznać się z programem imprez towarzyszącym mistrzostwom oraz poznali dokładny zakres utrudnień czekających mieszkańców, stąd pomysł, by oficjalne informatory trafiły do wszystkich skrzynek pocztowych na terenie Poznania.

Autor: kd/par/k / Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: PAP | Paweł Supernak

Pozostałe wiadomości