Bieg po maskach samochodów i inne nocne "zabawy" na osiedlowym parkingu

Autor:
FC/gp
Źródło:
TVN 24 Poznań, gorzowianin.com
Gorzów Wielkopolski, ul. Madrycka: Wandale skakali po autach
Gorzów Wielkopolski, ul. Madrycka: Wandale skakali po autachTVN 24
wideo 2/5
TVN 24Gorzów Wielkopolski, ul. Madrycka: Wandale skakali po autach

Dwaj młodzi mężczyźni na osiedlowym parkingu w Gorzowie Wielkopolskim urządzili sobie "zabawę". Jeden z nich wdrapywał się na dach samochodu, a potem skakał z auta na auto.

Działo się to na ulicy Madryckiej, na osiedlu Europejskim, w nocy z piątku na sobotę. Dwaj ledwo trzymający się na nogach młodzi mężczyźni dobrze "bawili się" na osiedlowym parkingu.

Wszystko nagrała z okna jedna z mieszkanek osiedla. Nagranie opublikował portal gorzowianin.com. - Dwóch pijanych nastolatków skakało po samochodach. Jeden z nich również łapał za klamkę samochodu, krzycząc, że go ukradnie – cytował gorzowianin.com panią Klaudię.

Wszystko widać na filmie

Na filmie widać, jak jeden z mężczyzn wdrapuje się na zaparkowany samochód i wchodzi na jego dach. Tam traci równowagę i z impetem przewraca się, wgniatając karoserię. Kolejna scena pokazuje bieg mężczyzny po maskach czterech zaparkowanych samochodów.

Mężczyźni podczas całego nagrania krzyczą, nie mogą powstrzymać się od śmiechu. Mają wyraźny problem z utrzymaniem równowagi.

Gdy policja dotarła na miejsce zdarzenia, sprawców wandalizmu już nie było. Jeden ze świadków przekazał policji nagranie pokazujące zdarzenie.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Policja zna już tożsamość jednego z nich

Właściciel auta z wgniecionym dachem zgłosił sprawę na policję. Mężczyzna wskazał też, kim jest osoba, która miała mu samochód uszkodzić.

Jak podaje rzecznik gorzowskiej policji, tożsamość jednego z mężczyzn została już ustalona przez policjantów. Jego zatrzymanie i przesłuchanie ma być kwestią czasu.

Właściciele innych aut jak dotąd nie zgłaszali uszkodzeń swoich pojazdów. Straty wciąż są szacowane. Sprawcom za uszkodzenie mienia grozi nawet pięć lat więzienia.

Autor:FC/gp

Źródło: TVN 24 Poznań, gorzowianin.com

Źródło zdjęcia głównego: Klaudia / Gorzowianin.com

Pozostałe wiadomości