Zapakował do skrzynki papierosy i w pośpiechu opuścił sklep. Nagrały go kamery monitoringu

TVN24 | Poznań

Autor:
FC/gp
Źródło:
TVN 24 Poznań
Gniezno, ulica Roosevelta: Policja szuka złodzieja. Ukradł papierosyKPP Gniezno
wideo 2/6
KPP GnieznoGniezno, ulica Roosevelta: Policja szuka złodzieja. Ukradł papierosy

Gnieźnieńska policja poszukuje sprawcy kradzieży z włamaniem. Mężczyzna, którego wizerunek widoczny jest na nagraniach, ukradł z jednego ze sklepów spożywczych skrzynię pełną papierosów. Policja prosi o pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Do kradzieży z włamaniem do sklepu spożywczego przy ulicy Roosevelta w Gnieźnie doszło 28 września. Cała sytuacja doskonale widoczna jest na nagraniach z kamer monitoringu sklepu.

Wszystko widać jak na dłoni

Mężczyzna z drewnianą skrzynką wszedł przez drzwi i od razu ruszył za ladę. Tam schylił się pod jedną z kas i do pojemnika zaczął wrzucać paczki z papierosami. Gdy skrzynkę już zapełnił, w pośpiechu opuścił sklep. Prawdopodobnie nie miał świadomości, że wszystko nagrały kamery.

- Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prowadzą postępowanie dotyczące tej kradzieży z włamaniem - podaje Anna Osińska z gnieźnieńskiej policji.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE>>>

Rozpoznajesz go? Zadzwoń

Po dwóch miesiącach od zdarzenia policjanci zdecydowali się opublikować nagrania z kamer. - Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę z filmu prosimy o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie pod numerem telefonu 47 77 21 299 lub oficerem dyżurnym 47 77 21 211 - informuje Osińska.

Za kradzież z włamaniem mężczyźnie grozi nawet 10 lat więzienia.

Autor:FC/gp

Źródło: TVN 24 Poznań

Źródło zdjęcia głównego: KPP Gniezno