Szukali go w związku z kradzieżami. By uniknąć kary wyciął otwór w ścianie

Autor:
FC/
tam
Źródło:
tvn24.pl
Pleszew (Wielkopolska)
Pleszew (Wielkopolska)Google Earth
wideo 2/9
Google EarthDo zdarzenia doszło w Pleszewie

Pleszewscy policjanci zatrzymali 27-latka poszukiwanego między innymi za kradzieże. Mężczyzna ukrywał się od kilku miesięcy. Jak się okazało, w remontowanym mieszkaniu, stworzył specjalny pokój, do którego wchodziło się przez zamaskowany otwór wycięty w ścianie.

Policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca gminy Czermin. - Mężczyzna był poszukiwany za kradzieże i paserstwo. Działał na terenie powiatu pleszewskiego, ostrowskiego i jarocińskiego. Od marca ukrywał się przed organami ścigania - informuje asp. szt. Monika Kołaska z pleszewskiej policji.

Mężczyzna przez zamaskowany otwór wchodził do ukrytego pokojuKPP Pleszew

Miał wycięty otwór do ukrytego pokoju

Funkcjonariuszom udało się dotrzeć do miejsca ukrywania się poszukiwanego. Jak się okazało, mężczyzna przebywał w remontowanym mieszkaniu, na poddaszu. - Tam funkcjonariusze odkryli specjalnie zrobione pomieszczenie. W ścianie z karton-gipsu, poszukiwany wyciął otwór, przez który przechodził do sąsiedniego pokoju. Był bardzo zdziwiony, kiedy policjanci znaleźli jego kryjówkę - tłumaczy Kołaska.

Mężczyzna został zatrzymany, później trafił prosto do aresztu. Jak zapowiada policja, 27-latek najbliższe lata spędzi w więzieniu. 

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:FC/ tam

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: KPP Pleszew

Pozostałe wiadomości