Poznań

60 koncertów w strefie kibica

Poznań

MYMUSIC GROUP | Grzegorz NelecStrefa kibica mieścić się będzie na placu Wolności

Alphaville, Maleńczuk, Wilki, Gaba Kulka, De Mono, Coma, Luxtorpeda, MEZO, Audiofeels, Elektryczne Gitary i Małgorzata Ostrowska. W sumie ponad 60 koncertów odbędzie się podczas Euro 2012 w poznańskiej strefie kibica.

W połowie maja wiadomo było o 40 zespołach, które będą zabawiać gości strefy kibica. W środę organizatorzy podali dokładny spis gwiazd, które wystąpią na Placu Wolności. W sumie w trakcie Euro odbędzie się ponad 60 koncertów i inicjatyw artystycznych. - Brakuje tylko godzin rozpoczęcia występów, ale niebawem wszystkie informacje znajdą się na naszej stronie - zapewnia Joanna Janowicz-Strzyżewska, rzeczniczka Euro 2012 w Poznaniu.

Poznań Welkomes You

Atrakcje muzyczne zostały podzielone na 11 paneli tematycznych m.in. Poznań Welcomes You, Strefa po Polsku, Poznań Alternative Energy, Koncerty Familijne czy Dzień Irlandzki. Przygotowano także koncerty familijne, Strefę Hip Hop i coś dla miłośników mocniejszego brzemienia – Rock Pure Pleasure.

Każdy znajdzie coś dla siebie

W poznańskiej Fan Zone wystąpi m.in. niemiecka piosenkarka Oceana, która została zaproszona przez UEFA do wykonania oficjalnej piosenki Euro 2012. Na scenie strefy kibica nie zabraknie także zespołu Jarzębiny i przeboju "Koko Euro Spoko". Ponadto przez 24 dni, na Placu Wolności wystąpią m.in. Die Antwoord, Maciej Maleńczuk, Hanna Banaszak, Wilki, Gaba Kulka, De Mono, Coma, Luxtorpeda, MEZO, Audiofeels, Elektryczne Gitary i Małgorzata Ostrowska.

Więcej informacji znajdziesz TU.

Autor: kd/par/k

Źródło zdjęcia głównego: MYMUSIC GROUP | Grzegorz Nelec

Pozostałe wiadomości