Policja szuka tego mężczyzny. "Chcemy mu oddać pieniądze"

TVN24

Lubuska PolicjaKamera zarejestrowała moment, w którym mężczyzna gubi pieniądze

Policja zazwyczaj publikuje wizerunki osób podejrzanych o jakieś przestępstwa. Tym razem jest jednak inaczej. Gorzowscy policjanci szukają właściciela zgubionych pieniędzy. Konkretniej - 700 złotych.

Na nietypowy sposób odszukania właściciela pieniędzy zdecydowała się Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wielkopolskim. W internecie zamieściła wizerunek mężczyzny, który - jak widać na nagraniu - zgubił pieniądze.

- Do zdarzenia doszło, gdy mężczyzna robił zakupy w sklepie odzieżowym w jednej z galerii handlowych przy ulicy Sikorskiego. Wychodząc nie zauważył, jak z teczki trzymanej w ręce wypadają mu banknoty - wyjaśnia Marzena Śpiewak z grodziskiej policji.

"Nie próbuj go udawać"

Dzięki uczciwym znalazcom pieniądze trafiły do gorzowskiej policji. Teraz czekają na ich właściciela.

- Przestrzegamy jednak tych, którzy mogliby wpaść na pomysł podszycia się pod niego. Całe zdarzenie bowiem zarejestrowała kamera monitoringu. Zatem policjanci bez trudu będą mogli rozpoznać prawdziwego pokrzywdzonego - podkreśla Śpiewak.

Policja prosi właściciela pieniędzy o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Gorzowie Wlkp. pod jednym z numerów telefonu: 95 7382111, 95 738 2130, 95 738 2131 lub 95 738 2132.

Autor: FC/gp / Źródło: TVN 24 Poznań