Nieznajomy wszedł do mieszkania. Zaatakował 9-latka i ukradł laptopa

TVN24

Policja szuka tego mężczyzny KMP Poznań
wideo 2/3

Wszedł do jednego z mieszkań w Plewiskach (woj. wielkopolskie) jak do siebie. Odepchnął 9-letniego chłopca i zabrał mu laptopa. Policjanci szukają mężczyzny, którego zarejestrowała kamera monitoringu.

Poznańscy policjanci szukają mężczyzny, którego podejrzewają o "rozbój na małoletnim". Do zdarzenia doszło 1 marca w Plewiskach (woj. wielkopolskie).

To wtedy nieznany mężczyzna wszedł do jednego z tamtejszych mieszkań.

- Dziewięciolatek był sam w domu. Ktoś zapukał do drzwi. Chłopiec je otworzył i wtedy mężczyzna odepchnął dziecko, wtargnął do mieszkania. Sprawca ukradł laptop i uciekł - poinformował Andrzej Borowiak z wielkopolskiej policji.

Kamera monitoringu zarejestrowała mężczyznę, który może mieć związek ze sprawą. Policjanci zdecydowali się opublikować jego wizerunek. Pokazali nie tylko zdjęcia, ale i fragment nagrania.

- Osoby, które rozpoznają tego mężczyznę prosimy o kontakt z komisariatem w Komornikach - apelują funkcjonariusze.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, a który może mieć związek z tym zdarzeniem, są proszone o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji w Komornikach pod nr tel.61 841 48 90 lub tel. 500 370 008. KMP Poznań

Policja szuka tego mężczyzny
KMP Poznań

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Autor: aa / Źródło: TVN24 Poznań