Pomorze

Napadł na bank, ukradł kilka tysięcy złotych. Policja pokazuje nagranie

Pomorze

Mężczyzna napadł na bank. Policja udostępnia nagranie
Mężczyzna napadł na bank. Policja udostępnia nagranie KPP Kartuzy
wideo 2/2

Mężczyzna opatulony szalikiem i w czapce naciągniętej na czoło podchodzi do lady w banku. Szuka czegoś w kieszeni i nagle wyciąga przedmiot przypominający broń. Policja udostępnia nagranie z monitoringu i prosi o pomoc w ustaleniu sprawcy napadu.

Do napadu doszło w miniony czwartek po godzinie 14 w banku przy ulicy Książąt Pomorskich w miejscowości Żukowo (Pomorskie).

Kartuska policja udostępnia teraz nagranie z monitoringu i prosi o pomoc w identyfikacji sprawcy.

Na filmie widać, jak mężczyzna opatulony szalikiem i z czapką naciągniętą głęboko na czoło podchodzi do lady. Szuka czegoś w kieszeni i nagle wyciąga przedmiot imitujący broń. Grożąc pracownicy banku, wymusił wydanie pieniędzy z kasy. Jak przyznaje policja, mężczyzna zabrał kilka tysięcy złotych.

- Cały czas trwają ustalenia. Na razie nie otrzymaliśmy żadnych zgłoszeń - informuje asp. Jarosława Krefta z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Policja prosi osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości podejrzanego o napad na bank, o kontakt z najbliższym komisariatem.

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Autor: MAK / Źródło: tvn24

Źródło zdjęcia głównego: KPP Kartuzy

Pozostałe wiadomości