TVN24 | Pomorze

Włamał się do sklepu i ukradł pieniądze. Szukają tego mężczyzny

TVN24 | Pomorze

Autor:
mm
Źródło:
tvn24.pl
Policja: włamał się do sklepu, prosimy o pomoc
Policja: włamał się do sklepu, prosimy o pomocKMP Toruń
wideo 2/5
Policja poszukuje mężczyzny, który włamał się do sklepu

Włamał się do sklepu spożywczego, ukradł kilkaset złotych, a następnie próbował dostać się do pobliskiej kwiaciarni - policjanci z Złejwsi Wielkiej (woj. kujawsko-pomorskie) poszukują mężczyzny, którego działanie zarejestrowały kamery monitoringu. Funkcjonariusze publikują wizerunek poszukiwanego i proszą o pomoc w dotarciu do niego.

Policjanci ze Złejwsi Wielkiej prowadzą postępowanie w sprawie zdarzenia, do którego doszło w nocy z 17 na 18 czerwca 2022 roku w Złejwsi Wielkiej przy ul. Słonecznej. Teraz zdecydowali się na opublikowanie wizerunku mężczyzny, który ma mieć związek z kradzieżą.

- Sprawca włamał się do sklepu spożywczego, skradł kilkaset złotych w gotówce i usiłował włamać się do pobliskiej kwiaciarni - przekazał aspirant Wojciech Chrostowski z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Policja apeluje do świadków

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mają wiedzę na temat zdarzenia, proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z posterunkiem policji w Złejwsi Wielkiej (ul. Słoneczna 10, telefon 47 754 14 10), dyżurnym komisariatu Policji w Chełmży (ul. Sądowa 2, tel. 47 754 42 00) lub numerem 112. Numer sprawy - KPCh-3119/22/MU. - Informacje można przekazać anonimowo - zapewnia Chrostowski.

Mężczyzna jest poszukiwany przez policję w ToruniuKMP Toruń
Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:mm

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: KMP Toruń

Pozostałe wiadomości