Złamane zabezpieczenia, wypłata dużej kwoty z bankomatu, poszukiwane dwie osoby

Autor:
pop
Źródło:
tvn24.pl/policja w Solcu Kujawskim
Policja szuka osób ze zdjęć
Policja szuka osób ze zdjęćPolicja w Solcu Kujawskim
wideo 2/5
Policja w Solcu KujawskimPolicja szuka osób ze zdjęć

Policjanci z komisariatu w Solcu Kujawskim zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji kobiety i mężczyzny ze zdjęcia. Wszyscy, którzy rozpoznają parę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny.

Kryminalni z Solca Kujawskiego prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa. Sprawcy po przełamaniu zabezpieczeń na rachunku bankowym dokonali szereg nieuprawnionych transakcji i wypłacili pieniądze z bankomatu przy ulicy Beethovena 11 w Gdańsku. Wizerunek osób wybierających pieniądze został zarejestrowany na kamerach monitoringu. Oboje przyjechali pojazdem opel vectra typ C kombi koloru białego. Straty oszacowano na ponad 10 tysięcy złotych.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Osoby, które rozpoznają parę lub mogą pomóc w ustaleniu ich tożsamości proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Solcu Kujawskim przy ul. Toruńskiej 15 lub telefoniczny pod numerem telefonu 47 751 71 06, a także całodobowo pod numerami 47 751 12 49 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. VII Kr 2745/21.

Policjanci szukają osób ze zdjęciaPolicja w Solcu Kujawskim

Wypłata z bankomatu w Warszawie - poszukiwani

Kryminalni z Solca Kujawskiego prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa do którego doszło w Warszawie. Jak czytamy w komunikacie prasowym, sprawcy po przełamaniu zabezpieczeń na rachunku bankowym "dokonali szereg nieuprawnionych transakcji i wypłacili pieniądze w jednym z bankomatów przy ulicy Grójeckiej 1/3".

Autor:pop

Źródło: tvn24.pl/policja w Solcu Kujawskim

Źródło zdjęcia głównego: Policja w Solcu Kujawskim

Pozostałe wiadomości