Pomorze

W środku dnia zgwałcona została biegaczka. Podejrzany trafi do aresztu

Pomorze

[object Object]
Mężczyzna trafi do aresztutvn24
wideo 2/2

W środku dnia, na popularnej wśród biegaczy trasie pod Nowym Dworem Gdańskim zgwałcono kobietę. Policja szybko ujęła podejrzanego. Usłyszał już zarzuty. Dziś sąd zdecydował o umieszczeniu go na miesiąc w areszcie.

Droga na obrzeżach Nowego Dworu Gdańskiego (województwo pomorskie) prowadząca do wsi Piotrowo. W pobliżu osiedle domków jednorodzinnych. To popularne miejsce wśród mieszkańców miasta, którzy uprawiają jogging i wyruszają na przejażdżki rowerowe.

W sobotę 14 lipca w tej spokojnej okolicy została zgwałcona 45-letnia biegaczka.

Przyznał się do winy

- W minioną sobotę około godziny 15. dyżurny nowodworskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zgwałceniu kobiety, mieszkanki Pomorza, do którego miało dojść na obrzeżach miasta – potwierdza zdarzenie sierż. sztab. Joanna Słowik z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim. Podejrzanego ujęto po kilkunastu minutach. To 22-latek.

Policja nie zdradza szczegółów zdarzenia ze względu na dobro pokrzywdzonej. Wiadomo jednak, że jako miejsce przestępstwa wskazuje się ul. Kochanowskiego, a zatrzymany został już przesłuchany.

Sprawę prowadzi prokuratura z Malborka. We wtorek sąd zdecydował, że podejrzany trafi na miesiąc do aresztu.

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Autor: eŁKa/gp / Źródło: TVN24 Pomorze

Źródło zdjęcia głównego: tvn24

Pozostałe wiadomości