Pomorze

Samochód zderzył się z pociągiem. Kierowca uciekł

Pomorze

Samochód zderzył się z pociągiem. Kierowca uciekł
tvn24Samochód zderzył się z pociągiem. Kierowca uciekł

Samochód osobowy wjechał tuż pod nadjeżdżający pociąg. W wagonach podróżowało 69 osób, nikomu nic się nie stało. Nie wiadomo, kto prowadził auto. - Kierujący pojazdem osobowym oddalił się z miejsca zdarzenia jeszcze przed przybyciem służb. Na tę chwilę ustalamy uczestników zdarzenia - informuje policja.

Wszystko działo się przed godziną 21 na przejeździe kolejowym w pobliżu miejscowości Potuliniec (woj. zachodniopomorskie). Honda wjechała tuż pod nadjeżdżający pociąg.

- Kierujący pojazdem osobowym oddalił się z miejsca zdarzenia jeszcze przed przybyciem służb. Na tę chwilę prowadzimy czynności, które mają na celu ustalenie osoby, która kierowała pojazdem osobowym, jak i przebiegu całego zdarzenia - mówi podkom. Zbigniew Frąckiewicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gryficach.

Pociągiem relacji Szczecin-Białystok podróżowało 69 osób. Nikomu nic się nie stało.

Przejazd, na którym doszło do zdarzenia jest jednotorowy. Ruch został wstrzymany na kilka godzin. Po godzinie 1 w nocy pociąg ruszył w dalszą podróż.

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Autor: MAK/gp / Źródło: tvn24

Źródło zdjęcia głównego: tvn24

Pozostałe wiadomości