Miał rany cięte, prawdopodobnie przejechał po nim samochód. Zarzut zabójstwa ojca dla syna

TVN24

Do zdarzenia doszło w Dębczynie (wideo archiwalne)Grzegorz Galant | bialogardzianin.pl
wideo 2/2

Prokuratura Rejonowa w Białogardzie postawiła w czwartek 24-latkowi zarzut zabójstwa w Dębczynie 62-letniego ojca. Wstępne oględziny zwłok wskazują na cięte rany głowy i na to, że po ciele ofiary mógł przejechać samochód.

Prokurator rejonowy w Białogardzie Jarosław Zając poinformował, że w czwartek prokuratura wystąpiła do sądu o tymczasowe aresztowanie mężczyzny podejrzanego o zabójstwo swojego ojca. Zaznaczył, że do rozpoznania wniosku nie będzie informował o okolicznościach dotyczących popełnienia przestępstwa.

Sekcja

Prokurator powiedział, że na piątek rano została zaplanowana sekcja zwłok 62-latka. Dodał, że wstępne oględziny wskazały na rany cięte głowy zadane ostrym narzędziem. Prawdopodobnie po ciele ofiary przejechał samochód, który znajdował się na posesji, gdzie znaleziono zwłoki. Sekcja ma potwierdzić, które obrażenia spowodowały śmierć. Ciało 62-latka znaleziono w środę rano w Dębczynie na posesji, gdzie z synami budował niewielki dom. Przeprowadzone zostały oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczono ślady. W środę policja zatrzymała 24-letniego syna ofiary.

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Autor: MAK/gp / Źródło: PAP