Pomorze

Mężczyźni usłyszeli zarzut zabójstwa. Grozi im dożywocie

Pomorze

tvn24Do zabójstwa doszło w Węgorzynie

Prokuratura nadzoruje postępowanie w związku ze śmiercią mężczyzny. Do tragedii miało dojść podczas imprezy. Dwóch mężczyzn usłyszało już zarzuty w tej sprawie. Grozi im dożywocie.

Do zabójstwa doszło w nocy z soboty na niedzielę w miejscowości Węgorzyno (woj. zachodniopomorskie).

Z nieoficjalnych informacji wynika, że około 30-letni mężczyzna brał udział w imprezie. Uczestnicy byli pod wpływem alkoholu. W pewnym momencie doszło do awantury. Jeden z mężczyzn miał zabić ofiarę nożem.

- W związku z tym zdarzeniem dwóch mężczyzn zostało zatrzymanych. Usłyszeli oni zarzut dotyczący zbrodni zabójstwa pokrzywdzonego mężczyzny - mówi Joanna Biranowska–Sochalska z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Jeden z podejrzanych został we wtorek aresztowany na trzy miesiące.

- W stosunku do drugiego podejrzanego, ze względu na to, że jego samopoczucie uległo pogorszeniu podczas wykonywanych czynności, został on przetransportowany do szpitala, gdzie aktualnie przebywa. Gdy pozwoli na to jego stan zdrowia, zostaną przeprowadzone z nim dalsze czynności procesowe - tłumaczy prokurator.

Mężczyznom grozi dożywocie.

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Autor: MAK / Źródło: tvn24

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości