Czołowo zderzyła się z autobusem. Wypadek nagrała kamera monitoringu

TVN24

Wypadek miał dramatyczny przebiegMagic-cars Sławno | Kontakt24
wideo 2/6

Kamera monitoringu nagrała czołowe zderzenie samochodu osobowego z autobusem. Kierująca autem trafiła do szpitala. Nikomu z pasażerów autobusu nic się nie stało.

Do bardzo groźnie wyglądającego wypadku doszło około godz. 6:40 na drodze krajowej nr 6 w Warszkowie (Zachodniopomorskie, powiat sławieński). - Kierująca fordem focusem z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzyła się z autobusem – relacjonuje mł. asp. Kinga Warczak z Komendy Powiatowej Policji w Sławnie.

Na nagraniu z pobliskiego warsztatu Magic-cars Sławno widać, jak na delikatnym łuku drogi ford zjeżdża na lewy pas i uderza w autobus prawą stroną. Samochód odbija się i obraca wokół własnej osi.

Jak udało się nam dowiedzieć od pogotowia ratunkowego, 29-letnia kierująca fordem była jedyną osobą poszkodowaną. Ma uraz miednicy i kończyn górnych. Została przewieziona do szpitala w Słupsku.

Żadnemu z 28 pasażerów autokaru, wśród których były głównie osoby starsze, nic się nie stało. Przyjechał po nie autokar zastępczy.

Droga została odblokowana po godz. 9.

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Autor: eŁKa/gp / Źródło: TVN24 Pomorze