Wałęsa u Wojewódzkiego. "Kuba jest już taki stary!"

Pomorze


Kuba Wojewódzki odsłoni poglądy Jarosława Wałęsy. Polityk po 10 latach znowu będzie gościł w programie popularnego dziennikarza. Za kulisami Wałęsa żartował z prowadzącego.

- To Kuba jest już taki stary! Życzę mu, żeby czuł się tak jak ja - krzyknął poinformowany o 50. urodzinach gospodarza programu.

Polityk wytknął Wojewódzkiemu także jego skłonność do sportowych aut.

- Życzę mu też, żeby zmienił samochody, bo po pięćdziesiątce to już ciężko się z nich wysiada - żartował Wałęsa.

"Przyciąga i ma to coś"

To druga wizyta Jarosława Wałęsy w programie "Kuba Wojewódzki". Pierwszy raz polityk gościł tam 10 lat temu. Według niego ta przerwa nie zmieniła jednak kontrowersyjnego prowadzącego program.

- Kuba przyciąga i ma to coś. Potrafi wyciągnąć z człowieka naprawdę bardzo dużo ciekawych rzeczy - powiedział po nagraniu Wałęsa.

Trudne tematy

Jarosław Wałęsa zdradził też, że tematy niezbyt dla niego wygodne zdominowały rozmowę.

- Ciekawi mnie tylko dlaczego tak się stało. Może Kuba chce mnie przekonać, że o takich rzeczach też trzeba rozmawiać - mówił ze śmiechem Wałęsa.

Nowa edycja

Kolejny sezon telewizyjnego show "Kuba Wojewódzki" rusza we wtorek, po wakacyjnej przerwie. Początek o godz. 22.30 w TVN. Gościem programu, oprócz Jarosława Wałęsy, będzie też wokalista - Ivan Komarenko. Muzyk trochę denerwował się przed rozmową z Kubą.

- Jest tylko mały stres. U Kuby byłem już 3 razy. Trochę czasu minęło, ludzie się zmieniają. Nie wiem, na ile zmienił się Kuba. Dlatego jest tylko niewielka doza zdenerwowania - stwierdził Komarenko.

Autor: mcz/mz / Źródło: TVN24 Pomorze