Kilkumiesięczny chłopiec w wózku wpadł na betonowy element mola. Trafił do szpitala

TVN24 | Pomorze

Autor:
akr/kg
Źródło:
TVN24
Komenda Miejska Policji w Słupsku, TVN24Wypadek na molo w Ustce. Ośmiomiesięczny chłopiec w szpitalu

Słupska policja otrzymała w poniedziałek zgłoszenie o wypadku na drugim molu w Ustce. Ośmiomiesięczny chłopiec w wózku wpadł na betonowy wypust budowli. Dziecko trafiło do szpitala, jego stan jest dobry. Oficer prasowy policji w Słupsku Monika Sadurska przekazała, że "policjanci ustalają dokładny przebieg tego zdarzenia".

Sierżant sztabowy Monika Sadurska przekazała w poniedziałek, że tego dnia około godziny 18 funkcjonariusze otrzymali "informację o zdarzeniu, w którym ośmiomiesięczne dziecko w wózku miało wpaść na betonowy wypust na drugim molo w Ustce".

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

- Na miejsce natychmiast pojechały służby ratunkowe. Dziecko zostało odwiezione do szpitala, aktualnie trwają jego badania – poinformowała. Przekazała też, iż "badanie alkomatem wykazało, że matka chłopca była trzeźwa". Sadurska dodała, że "policjanci ustalają dokładny przebieg tego zdarzenia".

Dziecko jest przytomne, w dobrym stanie

Rzecznik Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Janusza Korczaka w Słupsku, gdzie trafił chłopiec, poinformował zaś, że dziecko jest przytomne, a lekarze określają jego stan jako ogólny dobry. Pozostanie jednak na obserwacji na oddziale chirurgii dziecięcej, gdzie będzie dalej diagnozowane.

Google Maps

Autor:akr/kg

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock