Rodzina wracała z Wigilii, zderzyli się z policyjnym radiowozem

Pomorze

Radiowóz zderzył się z autem w Wigiliętvn24
wideo 2/5

Dwie osoby dorosłe, dwoje dzieci oraz dwoje policjantów z obrażeniami – taki był bilans wypadku, do którego doszło w wigilijną noc w Szczecinie. Trwa postępowanie wyjaśniające.

- We wtorek około godziny 22 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem auta osobowego i radiowozu – relacjonuje sierż. szt. Ewelina Gryszpan z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie.

Jak od razu po zdarzeniu opowiadali policjanci, gdy dojeżdżali do skrzyżowania Szosy Stargardzkiej z ulicą Przyszłości, zauważyli pojazd, który miał popełnić wykroczenie drogowe – policja nie informuje, o jakie przewinienie miało chodzić.

Postępowanie ma wszystko wyjaśnić

Funkcjonariusze ruszyli w pościg za samochodem i wtedy zderzyli się z renault prawidłowo jadącym Szosą Stargardzką. W tym aucie jechała rodzina wracająca z Wigilii – ojciec, matka oraz dwoje dzieci. Policjanci także zostali poszkodowani.

- Wszyscy uczestnicy tego zdarzenia zostali przetransportowani do szpitali. Na szczęście ich życiu i zdrowiu nic nie zagraża. Z informacji jakie posiadam wynika, że wszyscy opuścili już szpitale – przekazuje Gryszpan.

W sprawie zostało wszczęte postępowanie, które wyjaśni, czy policjanci postąpili prawidłowo, wjeżdżając na skrzyżowanie.

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Autor: eŁKa/gp / Źródło: TVN24 Pomorze

Źródło zdjęcia głównego: tvn24