Martwy mężczyzna w zbiorniku kanalizacyjnym. Prokuratura bada, jak zmarł

TVN24 | Pomorze

Autor:
eŁKa//ec
Źródło:
TVN24 Pomorze
Google MapsZwłoki znaleziono na ogródkach działkowych przy ul. Bajecznej w Szczecinie

Służby ratunkowe wyłowiły ciało mężczyzny ze zbiornika kanalizacyjnego na terenie ogródków działkowych w Szczecinie. Śledztwo w tej sprawie nadzoruje prokuratura, która ustali przyczyny śmierci ofiary.

Jak poinformował nas dyżurny Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa w Szczecinie, o godzinie 9 służby otrzymały zgłoszenie o odnalezieniu mężczyzny w szambie na ogródkach działkowych przy ul. Bajecznej w Szczecinie.

Ofiarę wyłowiono po godz. 10. – Ujawniono ciało mężczyzny. Na miejscu trwają czynności – potwierdził nam to starszy sierżant Paweł Pankau z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie. Po więcej informacji wysłał nas do prokuratury, która nadzoruje postępowanie.

Zwłoki znaleziono na ogródkach działkowych przy ul. Bajecznej w SzczecinieGoogle Maps

- Na miejscu prokurator przeprowadził oględziny. Ciało zabezpieczono celem przeprowadzenia sądowo-lekarskiej sekcji zwłok - wyjaśnia Ewa Obarek z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie. Podkreśla, że wyniki sekcji będą kluczowe dla kierunku, w jakim pójdzie postępowanie.

Jak udało nam się dowiedzieć, żona zmarłego mężczyzny przekazała funkcjonariuszom, że widziała go ostatni raz w niedzielę. Nie jest pewne na razie, kiedy dokładnie mężczyzna zmarł, ani w jaki sposób. Wyjaśni to sekcja zwłok.

Google Maps

Autor:eŁKa//ec

Źródło: TVN24 Pomorze

Źródło zdjęcia głównego: Google Maps