Abdanour Djabri jest poszukiwany czerwoną notą Interpolu w sprawie zabójstwa kobiety

Autor:
MAK/gp
Źródło:
TVN24
40-latek poszukiwany czerwoną notą Interpolu w sprawie zabójstwa kobiety
40-latek poszukiwany czerwoną notą Interpolu w sprawie zabójstwa kobietyTVN24
wideo 2/5
TVN2440-latek poszukiwany czerwoną notą Interpolu w sprawie zabójstwa kobiety

40-letni Abdanour Djabri poszukiwany jest w związku z zabójstwem 60-letniej mieszkanki Starogardu Gdańskiego (Pomorskie). W poszukiwania włączył się Interpol, który wystawił za mężczyzną list gończy z czerwoną notą.

Interpol wystawił list gończy za 40-letnim Abdanourem Djabrim podejrzewanym o zabójstwo 60-letniej mieszkanki Starogardu Gdańskiego. Czerwona nota jest informacją dla organów ścigania na całym świecie o konieczności zlokalizowania i tymczasowego aresztowania poszukiwanej osoby.

Do zbrodni doszło 30 stycznia tego roku. Ciało 60-letniej kobiety policjanci znaleźli w mieszkaniu w Starogardzie Gdańskim. O tym, że z kobietą może dziać się coś niepokojącego, funkcjonariuszy powiadomili sąsiedzi.

Czerwona nota Interpolu. Poszukiwany Abdanour DjabriInterpol

Abdanour Djabri poszukiwany

Prokuratura Rejonowa w Starogardzie Gdańskim wszczęła śledztwo w kierunku zabójstwa. Sekcja wykazała, że 60-latka została uduszona. 

- W związku z postępowaniem został opublikowany przez policję wizerunek mężczyzny. Mężczyzna miał kontakty w ostatnim czasie z tą kobietą. Jest on poszukiwany, jako osoba, która może mieć związek ze zdarzeniem - przekazała na początku lutego Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Policja udostępniła zdjęcia poszukiwanego i prosi o pomoc w ustaleniu jego miejsca pobytu.

OGLĄDAJ TELEWIZJĘ NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu widocznego na zdjęciu mężczyzny, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Starogardzie Gdańskim pod numerem telefonu 4774 27 222, lub z najbliższą jednostką policji na nr alarmowy 112, a także za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem komenda.starogard@gd.policja.gov.pl Funkcjonariusze zapewniają szczegółową weryfikację każdego sygnału

Autor:MAK/gp

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: KPP Starogard Gdański

Pozostałe wiadomości