Pomorze

Walnął w barierkę i zostawił na jezdni 300-metrową plamę oleju. Szuka go policja

Pomorze

ExpressElblag.plZ tira wyciekał olej, pozostawił za sobą 300-metrówą plamę

Wyciek oleju z tira sparaliżował ruch na drodze między Pasłękiem a Elblągiem (woj. warmińsko - mazurskie). Kierowca tira uderzył w barierkę i odjechał zostawiając za sobą wielką plamę oleju. W rozlaną ciecz wjechał inny samochód. Trzy osoby trafiły do szpitala. Utrudnienia na drodze potrwają nawet kilka godzin. Informacje otrzymaliśmy na Kontakt24.

Do zdarzenia doszło nad ranem około 6.30 w piątek na trasie S7 w miejscowości Janów.

-Tir najprawdopodobniej uderzył w bariery ochronne, w wyniku czego rozszczelniły się zbiorniki z paliwem - wyjaśnia Jakub Sawicki z elbląskiej policji.

Jak dodaje, kierowca zostawił po sobie ciągnącą się na ponad trzysta metrów plamę i odjechał. Na rozlany olej wjechała osobówka, która również uderzyła w barierkę. Kierowcy tira szuka elbląska policja.

wypadek z logo kontaktu

3 osoby trafiły do szpitala

Kierowca i dwójka pasażerów osobówki trafiła do szpitala na obserwację. Po badaniach, zostali wypisani do domu. Nikt poważnie nie ucierpiał.

Na drodze są spore utrudnienia. Policjanci zorganizowali objazdy na węźle Bogaczewo w stronę Elbląga. Droga była zamknięta do godziny 14.

Z tira wyciekał olej, pozostawił za sobą 300-metrówą plamę ExpressElblag.pl

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Autor: mg/i / Źródło: TVN24 Pomorze

Źródło zdjęcia głównego: ExpressElblag.pl

Pozostałe wiadomości