Pomorze

Shakira na trybunach, Carbonero na boisku

Pomorze

PAP/EPA | Radek PietruszkaShakira na meczu

Na meczu Hiszpanii z Irlandią nie mogło zabraknąć słynnych "WAGs", czyli dziewczyn i żon piłkarzy hiszpańskich. Na trybunach zauważyć można było m.in. kolumbijską gwiazdę Shakirę.

Rodziny piłkarzy są w Gdańsku od prawie tygodnia. Mimo to, ich pobyt budzi nieustannie zainteresowanie mediów. Większość partnerek mieszka w luksusowym Hotelu Bryza w Juracie. Najbardziej rozpoznawalne Panie unikają rozgłosu, niechętnie pokazują się publicznie.

Shakira w Sopocie

Na gdańskiej arenie nie mogło ich jednak zabraknąć.

Gerarda Pique'a obrońca drużyny Hiszpanii mógł liczyć na wsparcie swojej dziewczyny -Shakiry

Reporterka relacjonuje z Areny

Sara Carbonero – narzeczona Iker Casillas - również przebywa w Gdańsku. Jest tu raczej ze względów zawodowych, niż prywatnych. Dziennikarka relacjonuje z Areny Gdańsk lub z centrum pobytowego obrońców tytułu w Gniewinie dla hiszpańskiego kanału sportowego. Wieczorami piękna Sara może spotkać się ze swoim narzeczonym. Na nieoficjalnym profilu dziennikarki na portalu społecznościowym Facebook pojawiły się zdjęcia, jak zakochani przechadzają się po ulicach Starego Miasta.

Hiszpanie w Gniewinie

Hiszpanie podczas Mistrzostw Euro mieszkają w Gniewnie. Dzień przed meczem przyjeżdżają do Gdańska, gdzie nocują w luksusowym Hotelu Gdańskim. Zgodnie z zasadami UEFA, piłkarze mogą odwiedzić swoje partnerki raz na 4 dni.

Autor: aja/par

Źródło zdjęcia głównego: PAP/EPA | Radek Pietruszka

Pozostałe wiadomości