Rihanna bawiła się na Open’erze. Dzisiaj zagra koncert

Pomorze

Robert Zaputowicz | tvn24Rihanna na koncercie Miguela podczas Open'er Festival

Piosenkarka pojawiła się w sobotę przed główną sceną festiwalową podczas koncertu Miguela. Kilkanaście minut bawiła się pod sceną, po czym wyszła. Dzisiaj Rihanna da specjalny koncert na tej samej scenie.

Gwiazda muzyki pop dzisiaj wystąpi na specjalnym koncercie na lotnisku Babie Doły w ramach trasy koncertowej „Diamonds World Tour 2013”. W sobotę najwyraźniej postanowiła poczuć festiwalowy klimat i posłuchać występu Miguela.

Rihanna pojawiła się na kilkanaście minut przed główną sceną festiwalu, bawiła się chwilę, po czym zniknęła za kulisami.

Dzisiaj około 22:00 powinna sama wyjść na scenę i zaśpiewać. Podczas koncertu będzie promowała wydany w listopadzie album "Unapologetic", jej siódmą produkcje wydaną w legendarnej wytwórni Def Jam.

Z karnetami na Open'er bez opłat

Wejść na koncert będzie można od godziny 17:00. Około 20:00 jako suport wystąpi raper Dizzee Rascal.

Wszyscy posiadacze karnetów czterodniowych na Open'era, będą mogli uczestniczyć w tym koncercie bez dodatkowych kosztów, a pobyt na polu namiotowym zostaje przedłużony o kolejną noc. Pozostali muszą liczyć się z wydatkiem od 198 do 258 zł (za wejście do strefy golden circle).

Autor: md/par / Źródło: TVN24 Pomorze

Źródło zdjęcia głównego: tvn24