Pomorze

Uderzył kobietę w tył głowy. Zatrzymany, usłyszał zarzuty

Pomorze

Aktualizacja:
Policja zatrzymała podejrzanego o pobicie kobiety w Krynicy Morskiejtvn24
wideo 2/4

Policja zatrzymała podejrzanego o pobicie kobiety w restauracji w Krynicy Morskiej. W ubiegłą niedzielę w lokalu doszło do awantury kilku mężczyzn. Gdy kobieta próbowała ich wyprosić, została uderzona w tył głowy. Na opublikowanym filmie z zajścia widać, jak ofiara upada twarzą na chodnik. Napastnik usłyszał już zarzuty. Grozi mu 5 lat więzienia.

Wszystko działo się 12 sierpnia w Krynicy Morskiej (woj. pomorskie). Całe zdarzenie nagrał jeden ze świadków, a film opublikował w Internecie.

Na nagraniu widać, jak kilku mężczyzn awanturowało się w jednym z lokali. W pewnym momencie właścicielka restauracji postanowiła wyrzucić mężczyzn. Wtedy jeden z nich wymierzył kobiecie cios w tył głowy. Tak mocny, że ta straciła przytomność i upadła uderzając głową o chodnik.

Policja zatrzymała w sobotę podejrzanego o atak.

- Wspólne działania policjantów z Pomorza i funkcjonariuszy z Pruszkowa doprowadziły do zatrzymania 29-letniego podejrzanego o uszkodzenie ciała 48-letniej kobiety - mówi sierż. sztab. Joanna Słowik, KPP Nowy Dwór Gdański.

Mężczyzna jest znany organom ścigania. Usłyszał już zarzut uszkodzenia ciała. Grozi mu do pięciu lat więzienia.

Policjanci i prokurator złożyli do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie.

Możliwe kolejne zatrzymania

Policja dostała zgłoszenie o bójce około godziny 16.

- Policjanci, którzy przybyli na miejsce, w pierwszej kolejności udzielili pomocy poszkodowanej kobiecie. Ustalono, że w awanturze brało udział około sześciu osób - mówiła w piątek sierż. sztab. Joanna Słowik, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim.

Poszkodowana trafiła do szpitala w Elblągu, ale jeszcze tego samego dnia została wypisana.

Nie tylko sprawcy pobicia grozi kara. Reszta mężczyzn może usłyszeć zarzuty udziału w bójce.

Bójka w restauracji Krynicy Morskiej

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Autor: MAK/mś / Źródło: tvn24

Pozostałe wiadomości