TVN24 | Pomorze

20-letni motocyklista zginął po zderzeniu z koparką

TVN24 | Pomorze

Autor:
mm/gp
Źródło:
tvn24.pl
Do tragicznego wypadku doszło w Pasiece (kujawsko-pomorskie)
Do tragicznego wypadku doszło w Pasiece (kujawsko-pomorskie)
wideo 2/5
Do tragicznego wypadku doszło w Pasiece (kujawsko-pomorskie)

Nie żyje 20-letni motocyklista, który zderzył się czołowo z koparko-ładowarką w miejscowości Pasieka w województwie kujawsko-pomorskim. Włocławscy policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

W środę, 29 czerwca, około godziny 17.30 dyżurny włocławskiej policji został powiadomiony o zdarzeniu na drodze gminnej w miejscowości Pasieka.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów, którzy pracowali pod nadzorem prokuratora i przy udziale biegłego z dziedziny wypadków drogowych, wynika, że na łuku drogi podczas wymijania się motocykla z koparko-ładowarką doszło do zderzenia - poinformował sierżant sztabowy Tomasz Tomaszewski z Komendy Miejskiej Policji we Włocławku.

Motocyklista zginął na miejscu

Jak przekazał policjant, kierujący motocyklem jechał od strony miejscowości Lubomin w kierunku Izbicy Kujawskiej. Koparka przemieszczała się w przeciwnym kierunku.

Kujawsko-Pomorskie. Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklistyKWP w Bydgoszczy

W wyniku zderzenia 20-letni motocyklista z gminy Izbica Kujawska poniósł śmierć na miejscu. - Z poczynionych ustaleń wynika, że mężczyzna nie posiadał wymaganej kategorii prawa jazdy - dodał Tomaszewski.

36-letni kierujący koparko-ładowarki był trzeźwy.  

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:mm/gp

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: KWP w Bydgoszczy

Pozostałe wiadomości