Olsztyn. Wybił łokciem szybę w autobusie. Mężczyzny z nagrania szuka policja

Autor:
ng/
tam
Źródło:
KMP Olsztyn
Wybił łokciem szybę w autobusie. Mężczyzny szuka policja
Wybił łokciem szybę w autobusie. Mężczyzny szuka policjaKMP Olsztyn
wideo 2/5
olsztyn

Policja poszukuje mężczyzny, który wybił szybę w autobusie miejskim w Olsztynie. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu. Funkcjonariusze publikują nagranie i proszą o pomoc w dotarciu do pasażera.

Do zdarzenia doszło 13 listopada 2022 roku w jednym z autobusów miejskich, który zatrzymał się na przystanku na ul. Armii Krajowej w Olsztynie. Teraz policja publikuje nagranie pokazujące to, co się stało. Na zapisie z kamery monitoringu widać, jak pasażer najpierw idzie chwiejnym krokiem i uderza w jednym z elementów pojazdu. Następnie naciska przycisk do otwierania drzwi, a później - gdy te się otworzyły - mówi coś w czyimś kierunku i wybija szybę. Wartość strat oszacowano na ponad 2,5 tysiąca złotych.

Policjanci proszą o pomoc

- Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji mężczyzny widocznego na filmie są proszone o kontakt z olsztyńskimi policjantami zajmującymi się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu - apeluje post. Paulina Żur z policji w Olsztynie. Informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia jego danych przekazywać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod numerami telefonów: 47 73 138 30, 47 731 34 24, 47 731 34 64 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl. Policja zapewnia anonimowość.

Policja poszukuje mężczyzny, który wybił szybę w autobusie miejskim na przystanku przy ul. Armii Krajowej w Olsztynie. Wartość strat oszacowano na ponad 2,5 tysiąca złotych. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu.
Obraz z kamery monitoringuKMP Olsztyn
Google Maps
Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:ng/ tam

Źródło: KMP Olsztyn

Źródło zdjęcia głównego: KMP Olsztyn

Pozostałe wiadomości