TVN24 | Pomorze

Rozbił auto, uciekł do lasu. W samochodzie policjanci znaleźli broń

TVN24 | Pomorze

Autor:
eŁKa//ec
Źródło:
TVN24 Pomorze
Policjanci znaleźli w samochodzie broń
Policjanci znaleźli w samochodzie brońikamien.pl
wideo 2/8
tvn24Policjanci znaleźli w samochodzie broń

64-letni mieszkaniec Międzyzdrojów (Zachodniopomorskie) został zatrzymany przez policję w sprawie dachowania, do którego doszło w miejscowości Grodno. Zakrwawiony mężczyzna miał uciec z miejsca zdarzenia. W aucie zostawił broń myśliwską.

Jak przekazała nam sierżant Katarzyna Jasion, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim, w piątek przed godziną 21 pomiędzy miejscowościami Wisełka i Międzyzdroje miał miejsce wypadek. - Pojazd marki Citroen dachował i wpadł do przydrożnego rowu. Świadek zdarzenia oświadczył, że kierujący mężczyzna wyczołgał się spod pojazdu. Był zakrwawiony i uciekł do lasu – relacjonuje policjantka.

Policjanci w samochodzie znaleźli broń myśliwską oraz dokumenty należące do 64-letniego mieszkańcy Międzyzdrojów. Rozpoczęli poszukiwania mężczyzny w okolicznych lasach. Nie udało im się go odnaleźć, mimo użycia psa tropiącego.

- W dniu dzisiejszym (red. w sobotę) przed godziną 8 rano zaginiony mężczyzna został dowieziony przez rodzinę do komisariatu policji w Międzyzdrojach. Nie był on jednak w stanie wyjaśnić logicznie okoliczności zdarzenia drogowego, jego przyczyny oraz powodu porzucenia broni palnej – opowiada sierż Jasion.

OGLĄDAJ TELEWIZJĘ NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

64-latek miał widoczne obrażenia głowy i ręki, więc został przewieziony do szpitala w Świnoujściu. Tam także zostanie pobrana mu krew do badania retrospektywnego na zawartość alkoholu.

Autor:eŁKa//ec

Źródło: TVN24 Pomorze

Źródło zdjęcia głównego: ikamien.pl

Pozostałe wiadomości