Zderzyli się czołowo w miejscu, gdzie obowiązuje ruch wahadłowy. Zginęły dwie osoby

Pomorze

Dwie osoby zmarły w wyniku wypadku miastokolobrzeg.pl
wideo 2/5

Do tragicznego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w poniedziałek na drodze w gminie Rymań (Zachodniopomorskie). Kierowca jednego z aut zginął na miejscu, pasażerka drugiego zmarła w szpitalu.

- 21 października, po godzinie 13 doszło do wypadku samochodowego na drodze krajowej numer 6 w pobliżu miejscowości Leszczyn w gminie Rymań. Zderzyły się dwa samochody osobowe: opel oraz renault – przekazał nam asp. Tomasz Kwaśnik, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Kołobrzegu.

Kierowca opla – 67-letni mężczyzna – zginął na miejscu. Kierowca oraz 43-letnia pasażerka drugiego samochodu zostali przetransportowani do szpitala. Kobieta niestety zmarła.

Jak powiedział nam asp. Kwaśnik, trwa postępowanie wyjaśniające okoliczności tego wypadku. Wiadomo, że w tym miejscu obowiązuje ruch wahadłowy, a samochody zderzyły się czołowo. Na razie nie wiadomo, czy któryś z kierowców złamał przepisy, czy może zawiodła sygnalizacja.

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Autor: eŁKa/ks / Źródło: TVN24 Pomorze

Źródło zdjęcia głównego: miastokolobrzeg.pl