Pomorze

Dwie osoby zginęły, trzy są ranne. Tragiczny wypadek na Pomorzu

Pomorze

Aktualizacja:
Auta zderzyły się czołowo
Auta zderzyły się czołowotvn24
wideo 2/2

Tragiczny bilans czołowego zderzenia na drodze między Lęborkiem a Łebą (Pomorskie). W wyniku wypadku dwóch samochodów osobowych dwie osoby zginęły, a trzy zostały ranne.

St. kpt. Piotr Krzemiński z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lęborku poinformował, że powodu zderzenia dwóch samochodów osobowych przez kilka godzin może być zablokowana prowadząca nad morze droga wojewódzka numer 214: Lębork-Łeba.

Do zdarzenia doszło tuż za miejscowością Nowa Wieś Lęborska. Strażak przyznał, że we wtorek na tej trasie jest bardzo duży ruch.

- Zderzyły się ze sobą bmw oraz hyundai. Nie żyją obaj kierowcy. Ranne zostały jeszcze trzy inne osoby, dwie z nich są w stanie ciężkim. Jedna z pasażerek, najciężej ranna, została zabrana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Trójmieście – podał Krzemiński.

I dodał, że policja zorganizowała objazdy przez miejscowość Wilkowo. Ruch został przywrócony przed godz. 15.

Jak udało nam się ustalić, kierowca hyundaia to 86-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego. Kierowcą drugiego samochodu był 41-letni mężczyzna.

Trasa w okolicach Nowej Wsi Lęborskiej jest zablokowanaGoogle Maps

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Autor: eŁKa/b / Źródło: TVN24 Pomorze/PAP

Źródło zdjęcia głównego: tvn24

Pozostałe wiadomości