Pomorze

Krynica Morska: bójka w restauracji. Kobieta uderzona w tył głowy, upadła na chodnik i straciła przytomność

Pomorze

Uderzona kobieta straciła przytomność
Uderzona kobieta straciła przytomność
wideo 2/2

Nie wiadomo, o co poszło. Sześciu mężczyzn awanturowało się w restauracji w Krynicy Morskiej. Gdy właścicielka postanowiła ich wyrzucić, jeden z mężczyzn uderzył kobietę tak mocno, że straciła przytomność i uderzyła głową w chodnik. Sprawcy grozi do pięciu lat więzienia.

Do bójki doszło w niedzielę. Policja dostała zgłoszenie około godziny 16.

Jeden ze świadków nagrał zdarzenie, a film opublikował w Internecie.

Widać na nim, jak kilku mężczyzn awanturuje się. W pewnym momencie właścicielka restauracji postanawia wyrzucić mężczyzn. Wtedy jeden z nich uderza kobietę w tył głowy tak mocno, że ta traci przytomność i upada uderzając głową o chodnik.

- Policjanci, którzy przybyli na miejsce, w pierwszej kolejności udzielili pomocy poszkodowanej kobiecie. Ustalono, że w awanturze brało udział około sześciu osób - mówi sierż.sztab. Joanna Słowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim.

Poszkodowana trafiła do szpitala w Elblągu, ale jeszcze tego samego dnia została wypisana.

Ustalono sprawców

Kiedy policjanci dotarli na miejsce, sprawców już nie było.

- Są już ustalone ich personalia, są przesłuchiwani świadkowie. Analizujemy wszystkie zebrane materiały. Niewykluczone, że mężczyzna, który uderzył kobietę, usłyszy zarzut uszczerbku na zdrowiu powyżej siedmiu dni za co grozi do 5 lat więzienia - tłumaczy Słowik.

Reszta mężczyzn może usłyszeć zarzuty udziału w bójce. Dotychczas żaden z uczestników awantury nie został jednak zatrzymany.

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Autor: MAK/ao / Źródło: tvn24

Pozostałe wiadomości