Pomorze

Runął wiadukt budowany na trasie S6. Trzech robotników rannych

Pomorze

Wiadukt jest częścią budowanej trasy S6
Wiadukt jest częścią budowanej trasy S6Adam Wojcik
wideo 2/2

Do poważnego wypadku doszło na budowie trasy S6 w okolicach Kołobrzegu. Zawalił się wiadukt. Poszkodowanych zostało trzech mężczyzn.

Około godz. 11:35 w okolicach miejscowości Rusowo pod Kołobrzegiem w Zachodniopomorskiem straż pożarna dostała informację o zawalonym wiadukcie na budowie trasy S6. Metalowa konstrukcja, na której stali ludzie, spadła na ziemię. Trzy osoby są poszkodowane.

- Na miejscu jest sześć zastępów straży pożarnej oraz dwie karetki – poinformował nas Tomasz Kubiak, rzecznik Zachodniopomorskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie.

Dwóch przytomnych, jeden nie

Niejasne na razie są przyczyny wypadku. Wiadomo, że życiu żadnego z poszkodowanych nie zagraża bezpośrednie niebezpieczeństwo. - Przyczyny wypadku sprawdza policja – przekazał nam także mł. asp. Tomasz Kwaśnik z Komendy Powiatowej Policji z Kołobrzegu.

- Dwóch mężczyzn było przytomnych. Jeden ma uraz kończyny górnej, a drugi żeber. Trafili do szpitala w Kołobrzegu – powiedziała nam Elżbieta Sochanowska, rzecznik Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego.

Trzeci z poszkodowanych odniósł poważniejsze obrażenia. – Mężczyzna był nieprzytomny. Ma uraz głowy i kończyny górnej. Został przewieziony do szpitala w Koszalinie – informuje Sochanowska.

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Autor: eŁKa/gp / Źródło: TVN24 Szczecin

Źródło zdjęcia głównego: Adam Wojcik

Pozostałe wiadomości