Pomorze

Zwłoki kobiety w bagażniku, kierowca zatrzymany. "Obudź się!"

Pomorze

Mężczyzna został zatrzymany przez policję
Mężczyzna został zatrzymany przez policjętvn24
wideo 2/3

Policja zatrzymuje samochód przy ruchliwej drodze. W bagażniku funkcjonariusze znajdują ciało kobiety – ma być prawie naga i mieć zmasakrowaną twarz. 24-letni kierowca został zatrzymany.

- Potwierdzam, że w środę około godziny 14 w Kazimierzowie w okolicach Elbląga został zatrzymany kierowca, który wiózł w samochodzie zwłoki kobiety – poinformował nas komisarz Krzysztof Nowacki z zespołu prasowego KMP w Elblągu. Akcja miała miejsce przy ruchliwej drodze nr 7. Kierowca miał jechać w kierunku Gdańska srebrną toyotą.

Ciało w bagażniku

Świadkowie, którzy relacjonowali przebieg zdarzeń dziennikarzom Kontaktu24, twierdzą, że radiowóz, biorący udział w kontroli, to nieoznakowane bmw, a policjant od razu wyszedł z bronią w ręku. – To zwróciło moją uwagę. Otworzyli bagażnik, tam była chyba już martwa kobieta. Próbowali ją reanimować. Krzyczeli, żeby się obudziła. Pani była nago, w samych majtkach. Twarz pobita – relacjonował nam internauta. Okolica szybko zaroiła się od policjantów.

Wezwano pogotowie. Lekarz stwierdził zgon kobiety.

Zapytaliśmy policję, czy kontrola była przypadkowa? – Mieliśmy wcześniej pewne informacje – przyznał nam Nowacki. Nie zdradza jednak, skąd i jakie.

Zatrzymany 24-latek

Wiadomo natomiast, że funkcjonariusze poczuli od mężczyzny woń alkoholu. Nie zgodził się on na badania alkomatem, dlatego pobrano mu krew do badań. Nie wiadomo na razie, jak wyjaśniał fakt, że w jego bagażniku znajdowało się ciało kobiety.

Policja nie zdradza także, czy między mężczyzną a kobietą była jakaś relacja. Wiadomo jedynie, że kobieta była w średnim wieku.

Sprawa została przekazana Prokuraturze Rejonowej w Malborku. 24-latek jest zatrzymany, a jego auto zabezpieczone na policyjnym parkingu.

Akcja miała miejsce pod ElblągiemGoogle Maps

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Autor: eŁKa/gp / Źródło: TVN24 Pomorze

Źródło zdjęcia głównego: KMP w Elblągu

Pozostałe wiadomości