TVN24 | Pomorze

Pani Regina zaginęła cztery lata temu. Wciąż jej szukają, teraz sprawdzili stawy w pobliżu domu

TVN24 | Pomorze

Autor:
gp
Źródło:
Kujawsko-pomorska policja/TVN24
Regina Adryańczyk zaginęła 20 marca 2017 rokuKujawsko-pomorska policja
wideo 2/3
Kujawsko-pomorska policjaRegina Adryańczyk zaginęła 20 marca 2017 roku

Pani Regina Adryańczyk zaginęła 20 marca 2017 roku w miejscowości Karczówek (gmina Topólka). Miała wówczas 82 lata. Do dziś nie wiadomo, co się z nią stało. Policjanci z komendy w Radziejowie wciąż jej poszukują. Ostatnio wspierali ich strażacy z sonarem.

Panoi Regina mieszkanka gminy Topólka województwie kujawsko-pomorskim zaginęła ponad cztery lata. Ostatni raz była widziana 20 marca 2017 roku. Dziś miałaby 86 lat. Wciąz nie wiadomo, co się wtedy wydarzyło. Nie udało się trafić na żaden ślad. łaKobieta ma 165 cm wzrostu i szare oczy. W dniu zaginięcia ubrana była w siwą czapkę z kwiatkiem, siwy żakiet, bordowy sweter na guziki, brązową spódnicę oraz czarne buty.

Zaginiona Regina AdryańczykKujawsko-pomorska policja

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Pomagali strażacy

Teraz, wspólnie ze strażakami z Torunia i Radziejowa oraz ochotnikami z Orla policjanci wznowili poszukiwania w terenie. Strażacy wyposażeni w sonar i łódkę przeszukiwali stawy w pobliżu miejsca zamieszkania zaginionej - poinformował asp. szt. Marcin Krasucki z kujawsko-pomorskiej policji. - Niestety, działania te również nie przyniosły rezultatu.

Poszukiwania trwają już cztery lata, wciąż bez rezultatuKujawsko-pomorska policja

Ktokolwiek widział zaginioną lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z najbliższą jednostką policji lub policjantami z Radziejowa tel. 47 753 72 00.

W akcji policjantom pomagali strażacyKujawsko-pomorska policja
Google Maps

Autor:gp

Źródło: Kujawsko-pomorska policja/TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Kujawsko-pomorska policja