Pomorze

"Ktoś mógł mnie zabić". W ostatniej chwili udało się uniknąć zderzenia

Pomorze

Niebezpieczne wyprzedzanie zarejestrowała kamera samochodowa
Pan Piotr"Ktoś próbował mnie zabić". Niebezpieczne wyprzedzanie zarejestrowała kamera samochodowa

Pan Piotr jechał prostą drogą, na jezdni widać przerywaną linę. Kiedy dojeżdżał do zakrętu, który ograniczał widoczność, nagle zobaczył, że wprost na niego jedzie niebieskie bmw. W ostatniej chwili udało się uniknąć "czołówki". - Wciąż nie rozumiem, dlaczego ludzie tak robią. Przecież on, czy ona też mógł zginąć - dziwi się kierowca.

Wszystko działo się w poniedziałek w pobliżu miejscowości Żalno (woj. kujawsko-pomorskie).

Na jezdni była przerywana linia, jednak ostry zakręt ograniczał widoczność. Pan Piotr zauważył nagle, że zza zakrętu, wprost na niego jedzie bmw. Wyprzedzało inny samochód. W ostatniej chwili udało się uniknąć zdarzenia.

- Ktoś próbował mnie zabić na drodze. Wciąż nie rozumiem, dlaczego ludzie tak robią. Przecież on, czy ona też miał szansę zginąć - opisuje na jednym z portali pan Piotr.

Kierowca zgłosił już sprawę na policję.

Zdarzenie zarejestrowała kamera zamontowana w samochodzie pana Piotra. Jak mówi, kupił ją miesiąc temu. - Jak widać, warto - podsumowuje pan Piotr.

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Autor: MAK/gp / Źródło: tvn24

Źródło zdjęcia głównego: Pan Piotr

Pozostałe wiadomości